Paź 23 12

Zaproszenie do modlitewnego czuwania z bł. Janem Pawłem II

admin

Ubogaceni darem życia naszego Bł. Jana Pawła II,  wdzięczni za jego pontyfikat dla Kościoła, Fundacja „Wzrastanie”, która czerpała inspirację do inicjowania dzieł w służbie najbardziej potrzebującym z nauczania tak wielkiego Rodaka, pragnie zaprosić osoby duchowne, ludzi dobrej woli na spotkania formacyjno- modlitewne przy relikwiach bł. Jana Pawła II. Od dnia wprowadzenia relikwii bł. Jana Pawła II do kaplicy Domu Formacyjno- Szkoleniowego w Lipniku koło Kańczugi(21 października 2012 roku)  rozpoczynamy „małą peregrynację” w Ośrodkach  naszej Fundacji, połączoną z nowenną do bł. Jana Pawła II i zgłębianiem nauczania papieskiego, pozostawionego nam podczas pielgrzymek do Polski.
Peregrynacja odbywać się będzie każdego 16-go dnia miesiąca w miejscowościach, gdzie znajdują się nasze ogniska domowe wraz z podopiecznymi. Powyższa inicjatywa jest także odpowiedzią na ogłoszony przez Benedykta XVI rok wiary, gdzie Papież wzywa nas do głębszej zażyłości z Jezusem i praktykowanie czynów miłosierdzia wyrastających z umiłowania Boga i będących praktycznym owocem życia wiarą.

  • Przeworsk (16 listopada -piątek) (rozpoczęcie godz. 11.00)
  • Łopuszka Mała (16 grudnia- niedziela) (rozpoczęcie w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa godz. 10.30)
  • Łańcut (16 stycznia 2013 roku- środa) (rozpoczęcie godz. 16.00)
  • Dynów (16 lutego 2013 roku- sobota) (rozpoczęcie godz. 11.00)
  • Jarosław (16 marca 2013 roku- sobota) (rozpoczęcie godz. 16.00)
  • Rzeszów ( 16 kwietnia 2013 roku- wtorek) (rozpoczęcie godz. 16.00, ul. Hoffmanowej 23)
  • Przemyśl (16 maja 2013 roku – czwartek) (rozpoczęcie godz. 17.00); Radymno godz. 14.00
  • Rakszawa (16 czerwca- niedziela) (spotkanie rodzinne)

Szczegółowe informacje dotyczące porządku spotkań zostaną podane na stronie internetowej: www.wzrastanie.com, lub można je uzyskać telefonicznie w poszczególnych Ośrodkach Fundacji.
Ponadto każdego 22 dnia miesiąca odbywać się będą w Lipniku spotkania formacyjno – modlitewne. Rozpoczynamy od konferencji i Eucharystii o godz.17.00.
O godz. 18.30 zaplanowaliśmy tzw. „spotkanie robocze” i wspólną agapę. Dla osób przybywających z daleka istnieje możliwość noclegu.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem i nadzieją na spotkanie
Ks. Franciszek Rząsa
Ks. Jan Szeląg
Jan Bury- Prezes Fundacji

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress