Fundacja Pomocy Młodzieży im. św. Jana Pawła II WZRASTANIE | Zaproszenie na dzień skupienia
lut 25 14

Zaproszenie na dzień skupienia

Marta Ulma

Fundacja Pomocy Młodzieży im. Jana Pawła II „Wzrastanie”, zaprasza wszystkich pracowników, wolontariuszy Fundacji na dzień skupienia, który odbędzie się 5 marca 2014 roku w Domu Formacyjno-Szkoleniowym    bł. Jana Pawła II w Lipniku. Zachęcamy do przyjazdu i uczestnictwa, przypominając jednocześnie, o alternatywnym terminie spotkania, który zaplanowano na 6 marca 2014 roku.

Zgłoszeń należy dokonywać do 22 lutego (piątek). Rozpoczynamy o godz. 9.00, a zakończenie planowane jest ok. godz. 16.00.

W programie przewidziano: Msze świętą; konferencję w ramach przygotowania do kanonizacji naszego rodaka bł. Jana Pawła II; panel dyskusyjny; adorację Najświętszego Sakramentu; ucałowanie relikwii bł. Jana Pawła II.

Potwierdzenia obecności należy dokonywać telefonicznie, lub mailowo do Ks. Wiesława Szczygła (Tel. 607 857 857; wieslawszczygiel@interia.pl)            z zachowaniem podanych wyżej terminów zgłoszeń.  Zgłoszeń dokonujemy indywidualnie lub za pomocą listy pracowników/ wolontariuszy z konkretnego ośrodka Fundacji.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem i nadzieją na spotkanie

Marian Żołyniak – Prezes Fundacji

Ks. Franciszek Rząsa

Ks. Wiesław Szczygieł

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress