Lut 25 14

Zaproszenie na dzień skupienia

Marta Ulma

Fundacja Pomocy Młodzieży im. Jana Pawła II „Wzrastanie”, zaprasza wszystkich pracowników, wolontariuszy Fundacji na dzień skupienia, który odbędzie się 5 marca 2014 roku w Domu Formacyjno-Szkoleniowym    bł. Jana Pawła II w Lipniku. Zachęcamy do przyjazdu i uczestnictwa, przypominając jednocześnie, o alternatywnym terminie spotkania, który zaplanowano na 6 marca 2014 roku.

Zgłoszeń należy dokonywać do 22 lutego (piątek). Rozpoczynamy o godz. 9.00, a zakończenie planowane jest ok. godz. 16.00.

W programie przewidziano: Msze świętą; konferencję w ramach przygotowania do kanonizacji naszego rodaka bł. Jana Pawła II; panel dyskusyjny; adorację Najświętszego Sakramentu; ucałowanie relikwii bł. Jana Pawła II.

Potwierdzenia obecności należy dokonywać telefonicznie, lub mailowo do Ks. Wiesława Szczygła (Tel. 607 857 857; wieslawszczygiel@interia.pl)            z zachowaniem podanych wyżej terminów zgłoszeń.  Zgłoszeń dokonujemy indywidualnie lub za pomocą listy pracowników/ wolontariuszy z konkretnego ośrodka Fundacji.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem i nadzieją na spotkanie

Marian Żołyniak – Prezes Fundacji

Ks. Franciszek Rząsa

Ks. Wiesław Szczygieł

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress