Kwi 15 15

Występ w Villi Carpatia

admin

„Musicie być mocni mocą nadziei, która przynosi pełną radość życia …
Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć…
Musicie być mocni miłością, która cierpliwa jest, łaskawa jest…”

                                                                                                                       Św. Jan Paweł II

   W uroczystość Zwiastowania Pańskego 25 marca 2015 r. o godz.18.00, najstarsza grupa dzieci z Łopuszki Małej przedstawiła dla kuracjuszy Villi Carpatia w Żołyni montaż słowno – muzyczny poświęcony pamięci Ojca św. Jana Pawła II. Rok 2015 jest ogłoszony Rokiem Jana Pawła II, zaś 2 kwietnia przypada 10 rocznica odejścia do Domu Ojca naszego wielkiego Patrona.

   Przypomnieliśmy tak cenne słowa, jakie Papież Jan Paweł II kierował do wszystkich ludzi dobrej woli przez swój cały pontyfikat. Spotkanie było refleksją nad wartościami o jakich mówił i do czego nas zachęcał.

Trzeba nam nieustannie przypominać aktualność Jego nauczania. Nie chodzi tylko o słowa, ale przede wszystkim o świadectwo życia, własnego życia. Papież podkreślał to nieustannie: Dzisiejszemu światu potrzeba czytelnego świadectwa wiary, nadziei i miłości.

Spotkanie odbyło się w klimacie wzruszeń, nie obyło się bez łez pensjonariuszy, a zaśpiewana wspólnie na koniec pieśń Totus Tuus była okazją do wyrażenia naszej wdzięczności Panu Bogu za dar Ojca Świętego.

Na koniec złożyliśmy życzenia wielkanocne dla pracowników i pensjonariuszy i odbył się kiermasz świątecznych wielkanocnych ozdób wykonanych przez nasze dzieci. Największych powodzeniem cieszyły się  baranki z gipsu i ozdobne jaja wykonane metodą decoupage.

Dziękujemy Przyjaciołom – Państwu  Wikier za zaproszenie nas do Żołyni.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress