Lut 15 15

„W zdrowym ciele – zdrowy duch”

admin

Jak co roku w okresie ferii zimowych udało się wyjechać podopiecznym Fundacji „Wzrastanie” na upragniony odpoczynek. W tym roku otworzyli dla nas swoje serca Właściciele Villi Carpatia Państwo Wikiera, którzy zaprosili nas do swojego pięknego obiektu. Usytuowany w malowniczej miejscowości Żołynia, położony obok lasów ośrodek zapewnie wiele atrakcji i zdrową dietę.

Nasi podopieczni również korzystali z atrakcji ośrodka. Pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry wylewaliśmy z siebie siódme poty na siłowni i sali gimnastycznej. Poranne spacery nordic walking wśród lasów były atrakcją nawet dla najmłodszych dzieci, które dotrzymywały równego kroku wychowawcom. Po wysiłku fizycznym czas na zdrowe posiłki – owoce i warzywa są już nam nie straszne. Pan Dietetyk wprowadzał nas w zasady zdrowego żywienia, odpowiadał wytrwale na nasze pytania i tłumaczył co należy jeść aby długo żyć i cieszyć się zdrowiem. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych i przydatnych dla nas młodych ludzi informacji. W Villi Carpatia znajduje się przepiękna jaskinia solna, której działanie polega na wytwarzaniu i utrzymywaniu odpowiedniego mikroklimatu, a efekt inhalacji jest naturalną metodą leczenia. Korzystając z uprzejmości Gospodarzy spędziliśmy seanse w jaskini napawając się jej pięknem. Organizatorzy zapewnili nam w każdy dzień wiele atrakcji jak np. wyjazd na basen do Sokołowa Małopolskiego, wyjazd do Rzeszowa do kręgielni i do Muzeum Dobranocek.

Za zdrowy wypoczynek, niezapomniane przeżycia i zdobytą nową wiedzę dziękujemy z całych naszych serc Właścicielom, Pracownikom i Obsłudze Villi Carpatia.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress