Sty 15 19

V BAL CHARYTATYWNY

admin

W dniu 12.01.2019r odbył się Jubileuszowy V Bal Charytatywny „Otwórz Serce.” Jak co roku gościli nas właściciele Górnicy w Husowie Państwo Władysława i Tadeusz Macowie. W Polsce jest wiele fundacji i organizacji niosących pomoc. Nie każda jednak może cieszyć się takim wsparciem jakie my otrzymujemy. To bardzo ważne finansowe, ale ważniejsze jest to emocjonalne, które pozwala się nam spotykać już od pięciu lat i każdego roku w organizację balu włącza się więcej serc otwartych na potrzeby naszych dzieci.

W szczególny sposób chcielibyśmy podziękować osobom bardzo zaangażowanym ale bardzo skromnym, które nie lubią pokazywać  w światłach lamp, że pomagają innym. To osoby, które cały rok myślą o nas, odwiedzają nasze dzieci, dając radość i wzruszenie. Swoją obecnością pozwalają  się czuć wszystkim jak członkowie rodziny. Zarówno nam pracownikom jak i dzieciom. To dla nas bardzo ważne.

Bardzo dziękujemy naszym cudownym Gościom bez Was i bez waszego dobrego serca to przedsięwzięcie by się nie udało. Olbrzymie podziękowania kierujemy do Państwa Maców ich Synów i całej załogi, przygotowali wszystko zrzekając się wynagrodzenia za swoją pracę. Dziękujemy zespołowi muzycznemu System Live za piękną oprawę muzyczną, który również zrzekł się wynagrodzenia. Dzięki Karinie, Jacku, Małgosiu, Mario, Kasiu, Romku. Podziękowania dla naszej młodzieży za pomoc w aukcji i ogromne podziękowania dla wszystkich ofiarodawców za podarowane i wylicytowane przedmioty w czasie aukcji. Dziękujemy zespołowi Pectus oraz Andrzejowi Krzywemu z zespołu Demono za przekazane pozdrowienia, które zamieszczamy poniżej jak również przekazanie darów na licytację.

DZIĘKUJEMY!!!!

https://www.dropbox.com/s/h28w0hntlpx4pmj/Bal%20v.2%20%281%29.m4v?dl=0

https://www.dropbox.com/s/sbtftig96qcjs01/pectus%20licytacja%20%281%29.mov?dl=0

www.facebook.com/jacek.albigowski/videos/2151309321574869

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress