Lut 21 15

Umacniajcie serca wasze (Jk 5,8)

admin

Wielki Post jest czasem sprzyjającym temu, aby pozwolić Chrystusowi, by nam usłużył, a przez to stać się takim jak On. Dzieje się to , kiedy słuchamy Słowa Bożego i kiedy przyjmujemy sakramenty, w szczególności Eucharystię.(papież Franciszek, Orędzie na Wielki Post 2015) 

Fundacja Pomocy Młodzieży im. św. Jana Pawła II „Wzrastanie”, zaprasza wszystkich pracowników, wolontariuszy Fundacji na dzień skupienia, który odbędzie się 18 marca (środa) 2015 roku w Domu Formacyjno-Szkoleniowym św. Jana Pawła II w Lipniku.

Zachęcamy do przyjazdu i uczestnictwa, przypominając jednocześnie, o alternatywnym terminie spotkania, który zaplanowano na 19 marca (czwartek) 2015 roku. Zgłoszeń należy dokonywać do 16 marca (poniedziałek). Rozpoczynamy o godz. 9.00, a zakończenie planowane jest ok. godz. 15.00.

W programie przewidziano: Msze świętą; konferencję; panel dyskusyjny; adorację Najświętszego Sakramentu; ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II. Potwierdzenia obecności należy dokonywać telefonicznie, lub mailowo do Ks. Wiesława Szczygła (tel. 607 857 857; lipnikjp@gmail.com) z zachowaniem podanych wyżej terminów zgłoszeń. Zgłoszeń dokonujemy indywidualnie lub za pomocą listy pracowników/ wolontariuszy z konkretnego ośrodka Fundacji.

Zarezerwuj swój czas i bądź razem z nami!!!

Zapraszają: 

Marian Żołyniak – Prezes Fundacji

Ks. Franciszek Rząsa

Ks. Wiesław Szczygieł

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress