Lip 12 15

Spotkanie z Janem Budziaszkiem

admin

.

15 czerwca, odbyło się w naszym domu spotkanie z Janem Budziaszkiemperkusistą zespołu Skaldowie. Pan Jan to nie tylko muzyk i artysta, ale także człowiek głębokiej wiary. Jest autorem książek „Dzienniczek perkusisty”, a także pomysłodawcą i organizatorem od 2003 roku koncertów „Jednego Serca, jednego Ducha”, które odbywają się wieczorem w Święto Bożego Ciała w Rzeszowie.

Nazywany jest świeckim rekolekcjonistą, ponieważ od lat prowadzi ewangelizację w różnych środowiskach, a nam przyjechał opowiedzieć o objawieniach w Medjugorie, gdyż niedługo wyrusza tam pielgrzymka młodzieży z naszej Fundacji. Pan Jan dał nam świadectwo o swojej relacji do Matki Bożej  – o Mamie, z którą rozmawia każdego dnia, odmawiając różaniec. Uściśnięcie przyjazne dłoni każdego z nas na początku spotkania wprowadziło atmosferę przyjazną i serdeczną.

Człowiek może być szczęśliwy, mówił Pan Jan, tylko wtedy kiedy wykona coś samodzielnie, własnymi siłami i rękoma. Mieliśmy także okazję posłuchać gry na bębenkach oraz sami wyćwiczyć umiejętności rytmiczne – co wzbudziło wiele radości i śmiechu.

Każdy z nas jest kochany przez Pana Boga szczególną miłością  i każdy z nas ma Maryję za mamę, która zawsze prowadzi nas do Jezusa. Jeżeli choć jedno serce zostało tymi słowami poruszone, to cel spotkania został osiągnięty – taką nadzieję żywił nasz gość i my też  mamy taką nadzieję.

Dziękujemy z całego serca – za tak ciepłą, pełną prostych gestów przyjaźni i dobroci – obecność wśród nas…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress