Zaproszenie na rekolekcje z Janem Pawłem II

jp2

Zaproszenie na rekolekcje

rekol_ld

Zaproszenie na dzień skupienia

Fundacja Pomocy Młodzieży im. Jana Pawła II „Wzrastanie”, zaprasza wszystkich pracowników, wolontariuszy Fundacji na dzień skupienia, który odbędzie się 5 marca 2014 roku w Domu Formacyjno-Szkoleniowym    bł. Jana Pawła II w Lipniku. Zachęcamy do przyjazdu i uczestnictwa, przypominając jednocześnie, o alternatywnym terminie spotkania, który zaplanowano na 6 marca 2014 roku.

PROTOKÓŁ z rozeznania cenowego dostaw/usług o wartości szacunkowej powyżej kwoty 14 000 euro – część zamówienia

W celu udzielenia zamówienia na: dostawę pomocy dydaktycznych do nauki języka angielskiego do punktów przedszkolnych utworzonych w ramach Projektu „Mali odkrywcy – Lubaczowskie Punkty Przedszkolne” współfinansowanego  z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przeprowadzono rozeznanie cenowe.

protokol-z-rozezniania-cenowego

PROTOKÓŁ z rozeznania cenowego dostaw/usług o wartości do 14000 euro netto

W celu udzielenia zamówienia na: dostawę środków czystości do punktów przedszkolnych utworzonych w ramach Projektu „Mali odkrywcy – Lubaczowskie Punkty Przedszkolne” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przeprowadzono rozeznanie cenowe.

Protokol_z_wyboru_najkorzystniejszej_oferty_na_dostawe_srodkow_czystosci