Mar 21 13

Punkt przedszkolny – Horyniec Zdrój nr 1

admin

Wszyscy mamy – oprócz naszej pani – po pięć lat i tworzymy grupę o nazwie Poszukiwacze. Nasza sala znajduje się w szkole podstawowej w Horyńcu-Zdroju.

Jesteśmy grupą  zgranych,  wesołych i ciekawskich dzieci. Czas spędzony w przedszkolu upływa nam na wspólnej nauce i zabawie. Bardzo lubimy wycieczki i zabawy na świeżym powietrzu.

We wrześniu piekliśmy ziemniaki na placu przy OSP, potem szukaliśmy grzybów w lesie w Bruśnie, straszyliśmy się wzajemnie podczas zabawy na haloween i laliśmy wosk podczas Andrzejek.

W nagrodę za dobre zachowanie i zabawę , w dniu 6. grudnia przybył do nas z prezentami Mikołaj , a następnego dnia oglądaliśmy przedstawienia teatralne Dziecięcej Biesiady Teatralnej Kopciuszek i Jeżyk Jędrek.

Braliśmy ponadto udział w akademiach z okazji Święta Edukacji Narodowej i Święta Niepodległości organizowanych przez uczniów i nauczycieli szkoły podstawowej. W czasie świątecznym  piekliśmy pierniki i robiliśmy papierowe ozdoby,  które zawiesiliśmy na żywej, pachnącej choince. Po obejrzeniu Jasełek w wykonaniu naszych starszych koleżanek i kolegów z kl.II  dzieliliśmy się opłatkiem podczas  naszej grupowej wigilii. Były wesołe życzenia i wspólne kolędowanie.

Jolanta Parobi

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress