Lip 10 15

Pielgrzymka Fundacji WZRASTANIE

Karolina Bednarska

.

W dniach 29-30 maja 2015 uczestniczyliśmy w pielgrzymce Fundacji „Wzrastanie” na Jasną Górę i oraz Łagiewnik i Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie. Podążyliśmy do naszej Najlepszej Mamy, by podziękować za Jej czułą i troskliwą obecność w naszym życiu oraz prosić o wszelkie łaski dla naszych rodzin i bliskich sercu.

Mszę Świętą u stóp Matki Bożej odprawił nam o. Paulin- nasz krajan z Przeworska wraz z naszym duszpasterzem ks. Franciszkiem Rząsą, który także wygłosił rozważania podczas wieczornego Apelu Jasnogórskiego.

Także i my – młodzież i dzieci z Fundacji złożyliśmy akt zawierzenia naszej Matce, oddając Jej nasze serca i prosząc, by zawsze chroniła nas w Swoich ramionach i prowadziła do Jezusa.

Akt zawierzenia dzieci i młodzieży
Matce Bożej Jasnogórskiej

Matko Boża Jasnogórska – Nasza Mamo, która trzymasz w swych najczulszych ramionach Dzieciątko Jezus!

Ufamy, że i nas przytulasz z miłością do Swego Serca. Oddajemy się pod Twoją Matczyną opiekę. Ty jesteś naszą najukochańszą Opiekunką, która nieustannie czuwa nad nami. Oddajemy Ci nasze dziecięce i młodzieńcze serca, tak spragnione miłości i dobroci. Rozpalaj w nich miłości ku Bogu i ludziom. Niech wzrastają w wierze i nadziei.

Naucz nas, Święta Matko, kochać Jezusa, tak jak Ty Go kochałaś i służyć mu, tak jak ty służyłaś. Oddajemy się Tobie zupełnie na własność, chcemy być zawsze wiernymi dziećmi Twymi. Pomóż nam zachować godność dziecka Bożego. Broń i strzeż nas, jako dzieci swoje.

Zawierzamy Tobie -Niebieska Mamusiu – całe nasze życie, niech będzie piękne i radosne, mimo różnych przeciwności, które nas spotkały.

Z wdzięcznością zawierzamy Ci tych, których kochamy: naszych rodziców, bliskich, wychowawców, dobroczyńców i przyjaciół. Wypraszaj im mądrość i światło, by pomogli nam wzrastać ku dojrzałemu życiu, byśmy i my mogli służyć innym.

Zawierzamy Ci naszą przyszłość, ufając, że będziesz trzymać nas za rękę, by tylko z Tobą czujemy się bezpiecznie.

Zawierzamy Tobie Maryjo wszystkie dzieci i młodzież w Ojczyźnie naszej i na całym świecie, a szczególnie te które, cierpią z powodu braku miłości i rodzinnego ciepła. Ochraniaj je swoim matczynym płaszczem i stawiaj na ich drodze ludzi dobrego serca.

Pełni wdzięczności za Twą nieustanną opiekę nad nami, składamy, każdy z nas w swoim sercu akt oddania się Tobie:

Matko Boga Niepokalana Maryjo! Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Pozostawiam Ci całkowitą swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd czynić wszystko z Tobą i dla Ciebie. Wiem że własnymi siłami niczego nie dokonam. Ty zaś wszystko możesz wyprosić, jeżeli jest to zgodne z wolą Twojego Syna, Ty zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielsko Wiernych, aby wszystkie nasze Wspólnoty i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twojego Syna i Twoim. Amen.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress