Lis 26 15

Pielgrzymka do Jodłówki 10.10.2015

admin

Zbliżający się Jubileusz  25- Lecia naszej Fundacji Wzrastanie, wzbudził w nas pragnienie, aby wyruszyć do miejsc, gdzie szczególne ślady pozostawił Patron naszej Fundacji – Święty Jan Paweł II.

Jedno z nich, to oddalone od nas ok 20 km  Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce. Łaskami słynący obraz Matki Bożej Pocieszenia był rekoronowany przez Jana Pawła II w czasie Jego pielgrzymki do Polski w czerwcu 1991 r. podczas Eucharystii w Rzeszowie.

W wietrzny, ale pogodny dzień sobotni wraz z wychowawcami i Ks. Wiesławem wyruszyliśmy w pieszą pielgrzymkę do Jodłówki. Modlitwa i śpiewem wypełniliśmy naszą wędrówkę do Matki Bożej, z jedna przerwą na odpoczynek i małe „co nieco”, trwała ona ok 3 godzin.

 Historię Sanktuarium przybliżył nam Ksiądz Proboszcz Kazimierz Wójcikowski  – kustosz Sanktuarium, dając świadectwo o cudach uzdrowień za wstawiennictwem Matki Bożej.

U stóp Matki Bożej Pocieszenia złożyliśmy nasze prośby i podziękowania. Także uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w intencji nas pielgrzymów i całej Fundacji Wzrastanie.

  Po Mszy Świętej była Agapa z pieczoną kiełbasą przy ognisku i zabawą.

Dziękujemy Matce Bożej za tak wspaniały dzień…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress