sty 14 14

PROTOKÓŁ z rozeznania cenowego dostaw/usług o wartości szacunkowej powyżej kwoty 14 000 euro – część zamówienia

admin

W celu udzielenia zamówienia na: dostawę pomocy dydaktycznych do nauki języka angielskiego do punktów przedszkolnych utworzonych w ramach Projektu „Mali odkrywcy – Lubaczowskie Punkty Przedszkolne” współfinansowanego  z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przeprowadzono rozeznanie cenowe.

protokol-z-rozezniania-cenowego

sty 9 14

PROTOKÓŁ z rozeznania cenowego dostaw/usług o wartości do 14000 euro netto

admin

W celu udzielenia zamówienia na: dostawę środków czystości do punktów przedszkolnych utworzonych w ramach Projektu „Mali odkrywcy – Lubaczowskie Punkty Przedszkolne” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przeprowadzono rozeznanie cenowe.

Protokol_z_wyboru_najkorzystniejszej_oferty_na_dostawe_srodkow_czystosci

sty 9 14

PROTOKÓŁ z rozeznania cenowego dostaw/usług o wartości poniżej kwoty 14 000 euro netto

admin

W celu udzielenia zamówienia na: dostawę materiałów plastycznych i do dokumentacji pracy z dziećmi do punktów przedszkolnych utworzonych w ramach Projektu „Mali odkrywcy – Lubaczowskie Punkty Przedszkolne” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przeprowadzono rozeznanie cenowe.

Protokół_z_wyboru_najkorzystniejszej_oferty

gru 20 13

Zapytanie cenowe na dostawę pomocy dydaktycznych do nauki języka angielskiego do punktów przedszkolnych

admin

Zapraszam do złożenia oferty na: dostawę pomocy dydaktycznych do nauki języka angielskiego do punktów przedszkolnych utworzonych w ramach Projektu „Mali odkrywcy – Lubaczowskie Punkty Przedszkolne” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (więcej…)

gru 18 13

Zapytanie cenowe na dostawę materiałów plastycznych i do dokumentacji pracy z dziećmi do punktów przedszkolnych

admin

Zarzecze  18.12.2013

FW.272.27.2013

Do wszystkich Wykonawców


ZAPYTANIE CENOWE

na zamówienie o wartości szacunkowej poniżej  kwoty 14 000 euro  – część zamówienia

  1. Zapraszam do złożenia oferty na: dostawę materiałów plastycznych i do dokumentacji pracy z dziećmi do punktów przedszkolnych utworzonych w ramach Projektu „Mali odkrywcy – Lubaczowskie Punkty Przedszkolne” współfinansowanego   z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
  2. Przedmiot zamówienia: dostawa materiałów plastycznych i do dokumentacji pracy  z dziećmi do punktów przedszkolnych – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia  z podaniem ich ilości zawiera załącznik nr 1 do zapytania cenowego. (więcej…)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress