Mar 19 19

Przekaż 1% podatku

admin
Sty 24 19

XV Przegląd Kolęd i Pastorałek placówek opiekuńczo-wychowawczych

admin

17 stycznia 2019 roku Roksana Stafiej i Amelia Zuchora z Domu dla Dzieci w Przeworsku  oraz  Bartosz Bandziak i Annakin Radziewicz z Domu dla Dzieci w Rakszawie brali udział w XV Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Województwa Podkarpackiego w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu. (więcej…)

Sty 15 19

V BAL CHARYTATYWNY

admin

W dniu 12.01.2019r odbył się Jubileuszowy V Bal Charytatywny „Otwórz Serce.” Jak co roku gościli nas właściciele Górnicy w Husowie Państwo Władysława i Tadeusz Macowie. W Polsce jest wiele fundacji i organizacji niosących pomoc. Nie każda jednak może cieszyć się takim wsparciem jakie my otrzymujemy. To bardzo ważne finansowe, ale ważniejsze jest to emocjonalne, które pozwala się nam spotykać już od pięciu lat i każdego roku w organizację balu włącza się więcej serc otwartych na potrzeby naszych dzieci. (więcej…)

Gru 31 18

Podziękowanie za współpracę

admin

Podziękowanie za współpracę (2)

Gru 30 18

admin

podz

 

 

https://mlodzi.rzeszow.pl/dostrzec-aniola-przedstawienie-koledowanie-i-pomoc-domowi-dla-dzieci-foto/?fbclid=IwAR2jMk71v0F-oNgmfVnrh_iPC9SMM0PMqgnbqrxQ4MyiH3i5EWGTJf9e-PM

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress