Sty 19 16

II Bal Charytatywny

admin

II Bal Charytatywny

9 stycznia 2016 r w Domu Weselnym w Husowie u Państwa  Władysławy i Tadeusza Mac odbył się już II Bal Charytatywny. Bal zorganizowany był przez Państwa Jacka i Karinę Albigowskich oraz naszą Fundację. W zabawie uczestniczyło ok. 100 osób, a syto i smacznie zastawiony stół, przygotowali gospodarze wraz z naszym Domem dla Dzieci w Łopuszce Małej.

Bal rozpoczął pan Prezes Marian Żołyniak, witając gości serdecznie, zachęcając  do dobrej zabawy, który ma tak szczytny cel. W czasie balu odbyły się licytacje obrazów, które poprowadził p. Bogdan Michalec. Oczywiście, jak na każdym balu przystało, odbył się wybór królowej i króla balu.  Wspaniała zabawa prowadzona przez DJ Mario  – Pana Mariusza Bauer trwała do białego rana.

Dochód z balu przeznaczony jest na  zorganizowanie kolonii  i odpoczynku dla naszych dzieci w czasie wakacji.

Szczególne podziękowania składamy dla Państwa Mac- Gospodarzom, którzy bezpłatnie udostępnili nam lokal, przygotowali wspaniałe przyjęcie, przepyszne potrawy i ofiarowali obraz z Janem Pawłem II na licytację Dziękujemy także Klubowi Motocyklowemu Horda Łańcut  za przekazane nam obrazy na aukcję.

Dziękujemy naszym Drogim Darczyńcom, o których nie zapominamy i zawsze nosimy w naszych sercach i  serdecznie zapraszamy na kolejny Bal w styczniu 2017 roku.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress