Lis 15 14

DZIEŃ SKUPIENIA

admin

Fundacja Pomocy Młodzieży im. św. Jana Pawła II „Wzrastanie”, zaprasza wszystkich pracowników, wolontariuszy Fundacji na dzień skupienia, który odbędzie się 26 listopada (środa) 2014 roku w Domu Formacyjno-Szkoleniowym św. Jana Pawła II w Lipniku.

Zachęcamy do przyjazdu i uczestnictwa, przypominając jednocześnie, o alternatywnym terminie spotkania, który zaplanowano na 27 listopada (czwartek) 2014 roku. Zgłoszeń należy dokonywać do 25 listopada (wtorek). Rozpoczynamy o godz. 9.00, a zakończenie planowane jest ok. godz. 15.00.

W programie przewidziano: Msze świętą; konferencję; panel dyskusyjny; adorację Najświętszego Sakramentu; ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II. Potwierdzenia obecności należy dokonywać telefonicznie, lub mailowo do Ks. Wiesława Szczygła (tel. 607 857 857; lipnikjp@gmail.com) z zachowaniem podanych wyżej terminów zgłoszeń. Zgłoszeń dokonujemy indywidualnie lub za pomocą listy pracowników/ wolontariuszy z konkretnego ośrodka Fundacji.

Zarezerwuj swój czas i bądź razem z nami!!!

„Wszyscy mają prawo przyjąć Ewangelię. Chrześcijanie mają obowiązek głoszenia jej, nie wykluczając nikogo, nie jak ktoś, kto narzuca nowy obowiązek, ale jak ktoś, kto dzieli się radością, ukazuje piękny horyzont, wydaje upragnioną ucztę.”
(Franciszek: Evangelii Gaudium)

Zapraszają:
Marian Żołyniak – Prezes Fundacji
Ks. Franciszek Rząsa
Ks. Wiesław Szczygieł

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress